Marka dla miłośników rowerów 4F

Rowery 4FOTCF to spółka z siedzibą w Wieliczce, specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji odzieży sportowej i akcesoriów. W ciągu ostatnich 20 lat zdołała zbudować silną pozycję na krajowym rynku, systematycznie wchodzi także na rynki zagraniczne. Jej sukces – jak podkreślają pracownicy firmy – bierze się przede wszystkim z autentycznego zaangażowania w sport, traktowania go przede wszystkim w kategoriach pasji, a nie tylko środka do zarabiania pieniędzy.

Najpopularniejszą marką OTCF pozostaje od lat 4F. Pod nazwą tą ukrywa się kolekcja odzieży i akcesoriów, przeznaczona dla miłośników rozmaitych dyscyplin sportowych: biegania, trekkingu, sportów wodnych czy zimowych. O klasie 4F świadczy fakt, że to właśnie ta marka ubierała w ostatnich latach polskich reprezentantów letnich i zimowych igrzysk olimpijskich czy paraolimpijskich.

Dla osób aktywnych, kochających rowery firmy 4F przygotowuje w każdym sezonie nowe zestawy ekwipunku, dostosowane do płci, wieku, upodobań kolorystycznych oraz potrzeb klientów. W profesjonalnie zaopatrzonych sklepach 4Faces można zatem znaleźć – w zależności od pory roku – różne rodzaje koszulek, spodenek, kurtek czy obuwia. Warto także zadać sobie pytanie, czy nie przydałyby się na trasie dodatkowe akcesoria, jak wykonane specjalnie z myślą o rowerzystach plecaki czy rękawiczki.

Dla miłośników rowerów 4F okaże się zapewne marką solidną, a przy tym proponującą rozsądne warunki cenowe.