Korki nike a podłoże

piłkarz givovaWybierając swoje wymarzone nike korki należy zwracać szczególną uwagę nie tylko na jakość ich wykonania, cenę i wygląd, ale również na jaką nawierzchnię są polecane. Piłkarze grający na mokrych nawierzchniach powinni w pierwszej kolejności zastanowić się nad zakupem popularnych wkrętów.

Niezawodne wkręty piłkarskie
Doskonałym rozwiązaniem dla początkujących graczy mogą okazać się nike korki Magista i Tiempo, które w Polsce biją rekordy sprzedaży. Modele tego typu wyróżniają się bardzo wysokim komfortem użytkowania. Wkręty wyposażone zostały w specjalne przeszycia w przedniej części korków, które zapewniają doskonały start do piłki. Wybierając korki nike z powyżej wymienionych modeli stawiamy tak naprawdę na niezawodność i klasykę.

Idealne korki na sztuczną trawę
W Polsce z roku na rok powstaje coraz więcej boisk z sztuczną nawierzchnią, dlatego też na półkach sklepowych można spotkać coraz więcej korków nike właśnie do tego typu boisk. W pierwszej kolejności warto rozglądać się za obuwiem z podeszwami typu AG albo TF, które w tym wypadku nie mają sobie równych. Obuwie tego typu to najlepsze rozwiązanie dla tych piłkarzy, którzy trenują na Orlikach. Na sztucznej trawie wspomniane powyżej wkręty nie będą najlepszym wariantem Wybrać trzeba modele, które mają stosunkowo niewielkie korki i bardzo blisko ułożone wobec siebie. Korki tego typy rewelacyjnie sprawdzą się również na zmrożonym podłożu. Godne polecenia są między innymi fantastyczne korki Nike Hypervenom, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających piłkarzy.