Co warto wiedzieć o zapięciach rowerowych onguard?

Zapięcia rowerowe onguard zostały wyprodukowane z najwyższej możliwej jakości materiałów. Produkt gwarantuje zatem użytkownikom bezpieczeństwo, gdyż rower może być przez nich pozostawiony praktycznie wszędzie, gdzie jest możliwość jego odpowiedniego przypięcia.

Jakie są zdecydowanie największe atuty zapięć rowerowych onguard?

Warto przede wszystkim zaznaczyć, że czterostronny system zamka OnGuard Pitbull STD, a także X4P Quattro jest praktycznie niemożliwy do sforsowania przez osoby niepowołane. Produkt został również przez producenta wyposażony w specjalną, niezwykle odporną na różnego rodzaju piłowanie czy cięcie szelkę o średnicy 14 milimetrów.

Użytkownik będzie miał możliwość przypięcia roweru w wybranym przez siebie miejscu, gdyż będzie miał do dyspozycji linkę o długości 1,2 metra i średnicy 10 mm. Ponadto rowerzysta nie ma potrzeby martwić się ewentualnym mrozem czy deszczem, gdyż produkt posiada automatyczne uszczelki. Należy również dodać, że jeszcze większą ochronę będą w stanie zagwarantować metalowe zaślepki. Zadowolone powinny być także osoby, które bardzo często gubią klucze, gdyż w zestawie dostaną aż pięć par, w tym jedna będzie z diodą.

Czy warto zdecydować się na zapięcia rowerowe onguard?

Użytkownicy doceniają produkt szczególnie za sposób wykonania, a także bardzo wysoką jakość. Do atutów zapięć rowerowych onguard koniecznie trzeba także zaliczyć trwałość i stosunek jakości do oferowanej za nie ceny. Potencjalnych klientów do zakupu produktu może przekonać także jego wielofunkcyjność.